Kinga - Wokal, skrzypce

Kinga wokal, skrzypce

Studentka Wokalistyki na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej w Lublinie. Niezwykle utalentowana wokalistka, która potrafi bez problemu wykonać niemal każdy utwór. Świetnie odnajduje się w większości gatunków muzycznych. Jest w stanie oddać niepowtarzalne i wyjątkowe brzmienie utworów rockowych oraz soulowych. Nie ma przed nią tajemnic eteryczny charakter jazzu ani skoczna muzyka pop. Jej urokliwa i oryginalna barwa głosu działa na publiczność bardzo hipnotyzująco. Zwraca na siebie uwagę gości już po pierwszych tonach. Nie jest tajemnicą, że Kinga potrafi swoim niesamowitym śpiewem ożywić każdą imprezę od studniówek i półmetków przez bale sylwestrowe po wesela i bankiety. Wszystko to zaś dzięki niezwykle wyczulonemu i absolutnemu słuchowi, który pozwala jej opracowywać utwory muzyczne ze zwróceniem uwagi na każdy, nawet najmniejszy, szczegół. Bez niej zespół nie byłby tym, czym jest...

Rafał - wokal, klawisze, ssaksofon

Rafał kinieczny instrumenty klawiszowe, wokal

Ponadprzeciętna osobowość artystyczna. Człowiek o szerokich horyzontach muzycznych i doskonałym słuchu, który na scenie potrafi zaszaleć, porywając publikę do tańca. Z drugiej strony, często wzrusza do łez słuchaczy, zaskarbiając sobie ich sympatię a niejednokrotnie także przyjaźń. Prawdziwy wirtuoz muzyki i ceniony w muzycznym środowisku wokalista. Znany nie tylko z unikalnej i przenikającej barwy głosu, ale także ze wspaniałej i porywającej gry na instrumentach klawiszowych. Potrafi każdy utwór zagrać na najwyższym poziomie. Oprócz klawiszów jego pasją jest saksofon. Świetny muzyk ale i niezwykle uzdolniony absolwent Szkoły Muzycznej w Lublinie II stopnia na wydziale wokalnym. Obecnie, lubiany student Muzykologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, który zna niemal całe środowisko żaków. Cóż więcej można o nim powiedzieć? Świetny Muzyk z wieloletnim doświadczeniem, specjalista w swoim fachu a także wspaniały i niezastąpiony kierownik muzyczny zespołu MusicBand.

Łukasz - gitary

Kuba gitary

Student instrumentalistyki na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej w Lublinie. Muzyk czynnie udzielający się na lubelskiej i małopolskiej scenie muzycznej. Gitarzysta biorący udział w różnych projektach, ostatnio w Run East i Hustler. Swoją muzyczną edukację rozpoczął w wieku 7 lat w szkole muzycznej imienia Fryderyka Chopina w Nowym Targu. Gra i udziela lekcji gry na gitarze elektrycznej, akustycznej i klasycznej. Wykonuje szeroko pojętą muzykę rozrywkową, najlepiej natomiast czuje się w muzyce blues - rockowej. Gitarzysta ze szczególną dbałością o sprzęt a tym samym o brzmienie swoich instrumentów. Brał udział w międzynarodowych warsztatach muzycznych i indywidualnych lekcjach mistrzowskich prowadzonych między innymi przez takich muzyków jak : Jacek Królik, Gary Wittner, Artur Lesicki, Adam Zalas. Słucha różnych stylów muzycznych lecz szczególne miejsce w jego sercu odnalazły gatunki takie jak soul, rock, pop i jazz..

Zespół Musicband
Demo muzyczne
Muzycy grający w zespole
Księga klientów zespołu
Kontakt z zespołem
polecamy fotografów i domy weselne